logo_holografia   hologramy_pl hologram_niem hologramy_en
motyw_hologram
 

Oferta

HOLOGRAMY EXPRESS

HOLOGRAMY ZDRAPKI

HOLOGRAMY HOT-STAMPING

ETYKIETY PLOMBOWE

ETYKIETY INFORMACYJNE, KODY KRESKOWE

HOLOGRAMY SPECJALISTYCZNE

DRUKI ZABEZPIECZONE, BILETY

PERSONALIZACJA LASEROWA

Ważne oświadczenie
czytaj ->


Certyfikaty

iso
lista

W RAMACH ZREALIZOWANEGO PROJEKTU PN. "WDROŻENIE INNOWACYJNEJ TECHNOLOGII W FIRMIE HOLOGRAFIA POLSKA S.C. ORAZ WPROWADZENIE NOWEGO PRODUKTU NA RYNEK POLSKI" ZAKUPIONO TECHNOLOGIĘ FIRMY VIDEOJETWażne oświadczenie

Polska zalewana jest podrabianymi towarami, fałszywymi markami, a ostatnio podróbkami hologramów. Skala zjawiska jest coraz większa. Powstają niewielkie firmy-krzaki oferujące hologramy lub raczej pseudohologramy. Są to na ogół ładnie świecące, tanie - bo sprzedawane na metry kwadratowe - produkty chińskich, indyjskich czy tajwańskich fabryczek. Takie hologramy mają zerową wartość zabezpieczającą! Gorzej, utwierdzają nabywcę w przekonaniu, że zabezpieczył swój towar!

Broniąc się przed zalewem tandety i pseudohologramami firmy działające w Polsce powołały Stowarzyszenie Hologram Security Polska tworząc grupę Polskie Hologramy.
Celem Stowarzyszenia jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie. To w interesie firm skupionych w Hologram Security Polska, ale także Klientów leży wyeliminowanie z rynku każdego, kto swoim zachowaniem niekorzystnie wpływa na sferę zabezpieczeń.
Stowarzyszenie jest elitarne w tym sensie, że skupia tylko te firmy, które w całości lub w większej części produkują hologramy w Polsce. Nie ma w Stowarzyszeniu firm nieuczciwych, nieprofesjonalnych lub sprzedających hologramy z niewiadomych źródeł.
Dzięki temu CENTRALNY REJESTR HOLOGRAFICZNY funkcjonuje bez zarzutu. Każdy wzór ( logo, logotyp, podkład, numer, itp.) jest skrupulatnie sprawdzany. Nawet jeżeli wystąpi tylko bliskie podobieństwo wzorów od dwóch różnych Klientów nie dopuszczamy hologramu do produkcji.
Klient na swój wzór hologramu może otrzymać certyfikat. Jest to gwarancja legalności, autentyczności i wysokiej jakości zabezpieczenia.

Kupując hologram pytaj:

  • kto jest producentem hologramu: jaka firma i z jakiego kraju?
  • jak długo oferent działa na rynku i jaką ma listę referencyjną?
  • do jakich organizacji krajowych lub międzynarodowych należy oferent hologramów?
  • jakie otrzymasz gwarancje, że Twój hologram nie będzie użyty przez innych?
  • gdzie zostanie zarejestrowany Twój wzór hologramu?

Zakup hologramów w jednej z firm grupy Polskie Hologramy to gwarancja:

  • otrzymania produktu bardzo wysokiej jakości, potwierdzonej certyfikatem ISO,
  • kompetentnej i rzetelnej obsługi - każda z firm Stowarzyszenia działa na rynku przynajmniej 10 lat,
  • zachowania pełnej poufności i prawidłowości procesu produkcyjnego, a także kontroli na wszystkich etapach powstawania hologramów,
  • rejestracji wzoru hologramu ( dokonanej na nasz koszt ) w Polskim Centralnym Rejestrze Holograficznym - co gwarantuje, że Twój hologram będziesz miał tylko Ty! Nikt inny!!
  • stabilności cen.

Stowarzyszenie HSP. Grupa Polskie Hologramy.

www.hologramy-hsp.pl


holografia polska s. c.
Seweryn Malinowski, Andrzej Selaszuk 55-070 Pietrzykowice k/Wrocławia ul. Smolecka 22
Telefony: +48 (0-71) 316 17 33, +48 (0-71) 316 17 34, +48 (0-71) 316 17 31