logo_holografia   hologramy_pl hologram_niem hologramy_en
motyw_hologram
 

Oferta

HOLOGRAMY EXPRESS

HOLOGRAMY ZDRAPKI

HOLOGRAMY HOT-STAMPING

ETYKIETY PLOMBOWE

plomby holograficzne
plomby void srebrne
plomby ps biale
plomby holo-ps biale

ETYKIETY INFORMACYJNE, KODY KRESKOWE

HOLOGRAMY SPECJALISTYCZNE

DRUKI ZABEZPIECZONE, BILETY

PERSONALIZACJA LASEROWA

Ważne oświadczenie
czytaj ->


Certyfikaty

iso
lista

W RAMACH ZREALIZOWANEGO PROJEKTU PN. "WDROŻENIE INNOWACYJNEJ TECHNOLOGII W FIRMIE HOLOGRAFIA POLSKA S.C. ORAZ WPROWADZENIE NOWEGO PRODUKTU NA RYNEK POLSKI" ZAKUPIONO TECHNOLOGIĘ FIRMY VIDEOJET 

ETYKIETY PLOMBOWE

W zależności od stopnia zabezpieczenia produktu przed niepowołaną manipulacją proponujemy kilka form plomb zabezpieczających. Wszystkie (oprócz holograficznych) oferujemy w trzech wersjach zadruku: pełny, częściowy i bez nadruku. Zapewniamy dowolny sposób konfekcjonowania. Bazujemy na materiałach samoprzylepnych światowego lidera materiałów samoprzylepnych przez co jesteśmy pewni, że nasze produkty spełnią Państwa testy jakości i przydatności. Prosimy o wybór jednego z dostępnych materiałów:

PLOMBY HOLOGRAFICZNE

Powstają na bazie hologramu standardowego wyprodukowanego w naszej firmie. Są efektywne, unikalne, przez co dają zawsze gwarancję oryginalności Twojego produktu jak i samej plomby. Przy próbie odklejenia pozostawiają charakterystyczny wzór plastra miodu.

PLOMBY VOID SREBRNE

Popularne zabezpieczenie plombowe. Przy próbie odklejenia pozostawiają charakterystyczny wzór plastra miodu lub szachownicy.

d d

PLOMBY PS BIAŁE

Plomby do których produkcji użyto spienionego polimeru z silną warstwą kleju akrylowego. Przy próbie odklejenia łatwo ulegają zniszczeniu.

d d

PLOMBY HOLO-PS BIAŁE

Plomby które stanowią kombinację hologramu i zwykłej samodestrukcyjnej plomby gwarancyjnej. Hologram aplikowany jest jako wąski pasek wzdłuż krótszej krawędzi plomby. Otrzymany produkt zyskuje cechy plomby o najwyższym poziomie autentyczności

 

 

 


holografia polska s. c.
Seweryn Malinowski, Andrzej Selaszuk 55-070 Pietrzykowice k/Wrocławia ul. Smolecka 22
Telefony: +48 (0-71) 316 17 33, +48 (0-71) 316 17 34, +48 (0-71) 316 17 31