logo_holografia   hologramy_pl hologram_niem hologramy_en
motyw_hologram
 

Oferta

HOLOGRAMY EXPRESS

HOLOGRAMY ZDRAPKI

HOLOGRAMY HOT-STAMPING

ETYKIETY PLOMBOWE

ETYKIETY INFORMACYJNE, KODY KRESKOWE

HOLOGRAMY SPECJALISTYCZNE

DRUKI ZABEZPIECZONE, BILETY

PERSONALIZACJA LASEROWA

Ważne oświadczenie
czytaj ->


Certyfikaty

iso
lista

W RAMACH ZREALIZOWANEGO PROJEKTU PN. "WDROŻENIE INNOWACYJNEJ TECHNOLOGII W FIRMIE HOLOGRAFIA POLSKA S.C. ORAZ WPROWADZENIE NOWEGO PRODUKTU NA RYNEK POLSKI" ZAKUPIONO TECHNOLOGIĘ FIRMY VIDEOJET 

Hologramy - Oferta

HOLOGRAMY SAMOPRZYLEPNE
W naszej ofercie prezentujemy szeroka gamę zabezpieczeń holograficznych dostosowanych do potrzeb i wymagań zróżnicowanych grup odbiorców. Nasze doświadczenie i zaangażowanie z pewnością ułatwią Państwu właściwy wybór poszukiwanego produktu.

HOLOGRAMY HOT-STAMPING
Hologramy do aplikacji na gorąco proponujemy do zabezpieczenia nakładów kilkusettysięcznych oraz zabezpieczania druków i papierów wartościowych. Gwarantujemy wtedy doskonałe zabezpieczenie produktu i minimalny wzrost kosztu produkcji opakowania. Oferujemy kilka podkładów klejowych w celu maksymalnego zwiększenia efektywności i jakości Twej pracy.

ETYKIETY PLOMBOWE
W zależności od stopnia zabezpieczenia produktu przed niepowołaną manipulacją proponujemy kilka form plomb zabezpieczających. Wszystkie (oprócz holograficznych) oferujemy w trzech wersjach zadruku: pełny, częściowy i bez nadruku. Zapewniamy dowolny sposób konfekcjonowania. Bazujemy na materiałach samoprzylepnych światowego lidera materiałów samoprzylepnych przez co jesteśmy pewni, że nasze produkty spełnią Państwa testy jakości i przydatności. Prosimy o wybór jednego z dostępnych materiałów:

ETYKIETY INFORMACYJNE, KODY KRESKOWE
Dzięki stałemu poszerzaniu naszej oferty i dysponowaniu coraz nowocześniejszym i wydajniejszym parkiem maszynowym proponujemy zapoznać się z etykietami produkowanymi w firmie Holografia Polska. Oferujemy etykiety na dowolnym etapie zadruku i formie konfekcjonowania. Dysponując pełną bazą danych kodów kreskowych jesteśmy w stanie szybko oznaczyć produkty z Państwa oferty. Dla Państwa wygody proponujemy zastosowanie etykiet informacyjnych zawierających element holograficzny. Zagwarantuje to szybką weryfikację oryginalności danego produktu.

HOLOGRAMY SPECJALISTYCZNE
 
Z myślą o nietypowych oczekiwaniach w zakresie ochrony i zabezpieczania Państwa marki oferujemy szereg dodatkowych zabezpieczeń holograficznych gwarantujących bezpieczeństwo oryginalności w prawie każdym sektorze działalności

DRUKI ZABEZPIECZONE, BILETY
Oferujemy Państwu druk dokumentów o zróżnicowanym stopniu zabezpieczenia stosując min.zabezpieczenia holograficzne, papiery ze znakami wodnymi, papiery reaktywne chemicznie. Nasze studio graficzne kompleksowo zajmie się składem i projektem każdego, najbardziej wyrafinowanego dokumentu, tak by uzyskane certyfikaty, bony czy bilety stanowiły estetyczną wizytówkę każdej organizacji.

Jesteśmy również otwarci na współpracę z innymi drukarniami oferując usługę hot-stampingu hologramu w materiał powierzony od Klienta.


holografia polska s. c.
Seweryn Malinowski, Andrzej Selaszuk 55-070 Pietrzykowice k/Wrocławia ul. Smolecka 22
Telefony: +48 (0-71) 316 17 33, +48 (0-71) 316 17 34, +48 (0-71) 316 17 31